درباره ما

کمپانی سیپ تولید کننده محصولات با کیفیت و گیاهی مراقبتی پوست، مو، دهان و دندان تحت فرمولاسیون اسپانیا می باشد که با هدف حذف واسطه ها و ارائه مستقیم محصول اصیل و با کیفیت با قیمت مناسب و به صرفه به مصرف کنندگان عزیز اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین نموده است.
این فروشگاه دارای نماد اعتماد خرید آنلاین از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

از مزایای فروشگاه آنلاین سیپ میتوان به ضمانت اصل بودن محصولات بدلیل خرید از کمپانی سیپ، تخفیف های ویژه و دائمی، برخورداری از خدمات ویژه ی سیپ از جمله امکان ذخیره ی کالا تا رسیدن به سقف تعرفه ی ارسال رایگان سیپ (۵۰هزارتومان) و همچنین برخورداری از بن تخفیف اختصاصی باشگاه مشتریان اشاره کرد.
همچنین از اصلی ترین مزیت های فروشگاه سیپ به اشتراک گذاشتن بخشی از سود حاصل از فروش محصولات، با مشتریان سیپ است، که به آنها این امکان را می دهد با معرفی سیپ به سایرین علاوه بر حمایت غیرمستقیم از تولید کننده داخلی، بتوانند بدون هیچ محدودیتی به کسب درآمد نیز بپردازند.

کیفیت محصول و رضایت مشتری بزرگترین دغدغه ماست، امید است با همراهی و حمایت شما مصرف کنندگان عزیز بتوانیم در راستای افزایش تولید داخلی و متعاقب آن اشتغال زایی برای جوانان و همچنین بهبود کیفیت هرچه بیشتر محصولات تولید داخل گامی مؤثر برداشته و ایده آل ترین محصولات و خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.
به امید فردایی بهتر و ایرانی آبادتر…